isodom

Firma ISODOM istnieje od 1983 roku i mamy ponad 30-letnie doświadczenie na rynku niemieckim oraz szwedzkim w dziedzinie budowania domów pasywnych

Drodzy Państwo

Firma ISODOM istnieje od 1983 roku i mamy ponad 30-letnie doświadczenie na rynku niemieckim oraz szwedzkim w dziedzinie wykonywania domów pasywnych (w systemie murowanym i szkieletowym), łącznie z rekuperacją, pompami ciepła i systemem fotowoltaicznym. Zajmujemy się także tynkami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz ociepleniem budynków.

isodom, isomax, dom, pasywny, budynek, ekologiczny, energooszczędny, szkielet, metalowy, stalowy, solary, panele, fotowoltaika, fotowoltaiczne, kolektory, słoneczne, pompa ciepła, baterie, energia, ocieplenie, pianka, pur,  poliuretanowa, płyta, fundament, zbrojenia
isodom, isomax, domy pasywne, domy pasywne Warszawa, dom pasywny budowa, dom pasywny budowa cena, budowa domu pasywnego, tanie domy pasywne, koszt budowy domu pasywnego

Jako jedyna firma z tak wielkim doświadczeniem, możemy zaoferować Państwu dom, który nie będzie generował żadnych rachunków!

Świadczymy nasze usługi budowlane głównie na terenie województwa mazowieckiego jak i na terenie całej Polski. Naszą firmę charakteryzuje Innowacyjność technologii , Solidność wykonania oraz Oszczędność – Państwa czasu i pieniędzy . W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie, korzystając z tych najnowocześniejszych.

Naszą pasją i dewizą jest tworzenie „domów bez rachunków” i do tego dążymy budując kolejne inwestycje. Nowatorska technologia budowlana ISOMAX, liczy już 27 lat , jest ona sprawdzona i pomyślnie stosowana przez nasza firmę od 2003 roku na terenie Polski i Niemiec. Sprawdza się we wszystkich strefach klimatycznych, posiada międzynarodowe patenty ekonomicznego i ekologicznego budownictwa.

isodom, isomax, dom ekologiczny, polski dom ekologiczny, domy ekologiczne gotowe, budynek energooszczędny, budynek energooszczędny wymagania, budynek energooszczędny a pasywny, budynek energooszczędny zużycie energii, budowa domów energooszczędnych, budowa domu energooszczędnego dofinansowanie, domy prefabrykowane, dom bez kosztów

Świadczymy także, wysokiej jakości usługi doradztwa budowlanego, nadzór inwestorski oraz doradztwo techniczne. Usługę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora, z którym współpracujemy na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Chcę zaznaczyć przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych przez nas usług oraz przestrzeganiem terminowości.

Zaufali nam już liczni Inwestorzy. Mamy nadzieję, że już wkrótce powitamy również Państwa!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.